1. Sklep internetowy firmy La mia rosa, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.lamiarosa.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu przez 24h/dobę.

2. Sklep internetowy lamiarosa.pl prowadzony jest przez firmę

 

F.H" JULIAN" TOMASZ PACZKOWSKI 

95-083 Kazimierz ul.Kilińskiego 2.

NIP 831-111-86-53

REG 4722123886

 

Sklep Firmowy 

 

La mia rosa 
C.H PTAK 
ul.Rzemieślnicza 35
Hala B box 213/214
tel.506-212-374 

e-mail : sklep@lamiarosa.pl

Facebook :facebook.com/lamiarosasklep/

 
3. Ceny produktów znajdujących się w sklepie internetowym www.lamiarosa.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).
Procedura składania i realizacji zamówień
1. Podany przez Użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez firmę La mia rosa na stronach sklepu internetowego.

3. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia firma 

La mia rosa zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

4. W przypadku nieprawidłowo wypełnionego formularze zamówienia obsługa sklepu jest zobowiązana do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Zamawiającym w celu wyjaśnienia zamówienia.

5. Zakupione produkty są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

6. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

7. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je firma La mia rosa, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na firmę La mia rosa .

8. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny. Na życzenie Zamawiającego wystawiana jest faktura VAT.

9. Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 14.00. Towar wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.

 

 

Gwarancje i reklamacje
1. Towary oferowane w sklepie internetowym lamiarosa.pl są objęte gwarancją producenta.

2. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z firmą La mia rosa lub z odpowiednim serwisem, o ile jego adres został, podany na karcie gwarancyjnej. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon lub faktura Vat.

3. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.

4. Produkty mogą zostać zwrócone do sklepu internetowego lamiarosa.pl i zostaną przyjęte, o ile nie były używane, a ich ilość i jakość jest zgodna z ilością i jakością dostarczoną oraz nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu.

5. Produkty zakupione w sklepie internetowym lamiarosa.pl mogą zostać wymienione na inne, dostępne w sklepie produkty, o ile nie były używane, a ich ilość i jakość jest zgodna z ilością i jakością dostarczoną oraz nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu. Klient powinien skontaktować się z obsługą sklepu internetowego lamiarosa.pl mailowo lub telefonicznie w celu uzgodnienia szczegółowych warunków wymiany.

6. W przypadku zwrotu zakupionego produktu sklep internetowy lamiarosa.pl gwarantuje zwrot wpłaconej przez Klienta kwoty, pomniejszonej o koszty związane z dostawą produktów do Klienta, w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od otrzymania zwróconej przesyłki.

7. Koszty poniesione przez Klienta związane z odesłaniem produktów do sklepu internetowego lamiarosa.pl nie podlegają zwrotowi, wyjątek stanowi sytuacja kiedy firma La mia rosa popełni błąd przy realizacji zamówienia.

 
 

Postanowienia końcowe 

1. Zamawiający dokonujący zakupu w sklepie internetowym lamiarosa.pl wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, otrzymywania informacji handlowych sklepu internetowego lamiarosa.pl.

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

3. Zamawiający składając zamówienie w Sklepie internetowym lamiarosa.pl jednocześnie akceptuje powyższy regulamin.